Luminor

Prisijunk prie Luminor komandos ir kurk šiuolaikišką bei veiklią organizaciją!

Asmeninis bankininkas (-ė) Nuotolinių pardavimų skyriuje

Esame jaunatviška ir veržli komanda gyvenanti “Luminor” vertybėmis. Teikiame konsultacijas nuotoliniu būdu individualiems klientams banko paslaugų ar kasdienių finansų tvarkymo klausimais. Jeigu domiesi alternatyviais komunikacijų būdais, mėgsti naujoves ir iššūkius, junkis prie mūsų!

Pagrindinės atsakomybės:

  • Finansinių konsultacijų teikimas individualiems banko klientams
  • Banko, jo partnerių produktų pristatymas ir aktyvus pardavimas
  • Sprendimų dėl kredito suteikimo priėmimas suteiktų įgaliojimų ribose

Mes siūlome:

  • Nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje
  • Karjeros galimybes
  • Darbą jaunatviškoje, motyvuotoje komandoje
  • Atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Socialines garantijas

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Kreditavimo produktų išmanymas (privalumas)
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje
  • Geri derybiniai įgūdžiai
  • Anglų kalbos žinios
  • Rusų kalbos žinios (privalumas)
  • Noras bendrauti ir konsultuoti klientus
  • Pozityvumas požiūris į besikeičiančią verslo aplinką
  • Iniciatyvumas siekiant rezultatų

Bendrinti:
Regionas:
Vilniaus apskritis
Darbo tipas:
Nuolatinis
Darbo valandos:
Visas etatas
Darbo dienos:
Diena
Galutinis prašymo terminas:
2018-08-24
Vieta:
Vilnius

Luminor

Atgal į viršų