Luminor

Prisijunk prie Luminor komandos ir kurk šiuolaikišką bei veiklią organizaciją!

Specialistas (-ė) Vilniuje

Esame jaunatviška ir veržli komanda gyvenanti “Luminor” vertybėmis. Mes greitai ir kokybiškai aptarnaujame klientus paskambinusius telefonu bei pristatome jiems bankinius produktus. Dirbame slenkančiu grafiku, tam, kad klientams padėtume tada, kada mūsų labiausiai reikia.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Telefonu ir raštu (pokalbių programomis) konsultuoti klientus
  • Pristatyti banko produktus, paslaugas bei juos parduoti
  • Atstovauti Luminor remiantis mūsų vertybėmis

Mes siūlome:

  • Nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje
  • Karjeros galimybes
  • Darbą jaunatviškoje, motyvuotoje komandoje
  • Atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Galimybę dirbti slenkančiu darbo grafiku
  • Socialines garantijas

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniųjų kursų studentas)
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje
  • Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos srautu
  • Anglų kalbos žinios
  • Rusų kalbos žinios (privalumas)
  • Noras bendrauti ir konsultuoti klientus telefonu
  • Pozityvumas ir iniciatyvumas siekiant tikslų
  • Darbas pilnu (pageidautina) arba 0,75 etatu
Bendrinti:
Regionas:
Vilniaus apskritis
Darbo valandos:
Visas etatas
Galutinis prašymo terminas:
2018-09-24
Vieta:
Vilnius

Luminor

Atgal į viršų