Luminor

Prisijunkite prie Luminor komandos, kad sukurtumėte šiuolaikišką ir verslininkišką organizaciją!

Konsultantas (-ė) Privačių klientų aptarnavimo skyriuje, Vilniuje

Nuotolinio klientų aptarnavimo departamentas, Privačių klientų aptarnavimo skyrius

Nuotolinio klientų aptarnavimo departamentas yra pagrindinis kanalas, kuriuo visais klausimais kreipiasi privatūs klientai.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Efektyviai spręsti privačių klientų užklausas;
  • Pristatyti banko produktus, paslaugas bei sudaryti sutartis nuotoliniu būdu;
  • Telefonu ir raštu padėti privatiems klientams.

 Mes siūlome:

  • Nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje;
  • Karjeros galimybes;
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku (I-V 8-21 val., VI 9-16 val.);
  • Atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Banko produktų išmanymas;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje;
  • Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos srautu;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Rusų kalbos žinios (privalumas);
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Pozityvumas ir iniciatyvumas siekiant tikslų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis darbo užmokestis siūlomas šiai pozicijai: 820 – 1200 Eur prieš mokesčius*

*Galutinis algos dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.

Dalintis:

Regionas:

  • Vilniaus apskritis

Darbo tipas:

Nuolatinis

Darbo valandos:

Visas etatas

Darbo dienos:

Pamaina

Galutinis prašymo terminas:

2019-12-20

Vieta:

Vilnius