Luminor

Prisijunk prLuminor komandos ir kurk šiuolaikišką bei veiklią organizaciją!

Verslo Klientų Patarėjas (-a) – aktyvūs pardavimai

Esame jaunatviška ir veržli komanda gyvenanti “Luminor” vertybėmis. Teikiame konsultacijas smulkaus verslo klientams nuotoliniu būdu banko produktų ir finansavimo klausimais.

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

  • Parduoti banko produktus nuotoliniais kanalais esamiems ir naujiems smulkaus verslo klientams;
  • Teikti konsultacijas nuotoliniais kanalais esamiems ir naujiems smulkaus verslo klientams apie banko produktus ir paslaugas;
  • Prisidėti prie komandos ir įmonės veiklos, bendradarbiauti, dalintis informacija, prisiimti atsakomybę už profesinį tobulėjimą, prisidėti prie savo ir komandos veiklos gerinimo.

Mes tau siūlome:

  • Unikalią galimybę tapti ambiciškiausios transformacijos Baltijos šalių bankininkystės istorijos dalimi;
  • Galimybę dirbti tarptautinėje, ambicingoje, aukšto lygio profesionalų komandoje bei susipažinti su pasaulinės klasės tarptautinės vadybos praktikomis;
  • Galimybę prisidėti prie pozityvių pokyčių organizacijos viduje bei darbą puikioje aplinkoje tavo profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;
  • Patrauklų motyvacinį paketą, susietą su jūsų profesiniais pasiekimais bei verte, kurią suteikiate organizacijai, sveikatos draudimą bei kitas naudas.

REIKALAVIMAI:

  • Noras bendrauti ir konsultuoti klientus;
  • Iniciatyvumas siekiant rezultatų;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Kreditavimo produktų išmanymas (privalumas);
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir pardavimų srityje;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Rusų kalbos žinios (privalumas);
  • Pozityvus požiūris į besikeičiančią verslo aplinką.

Mėnesinis darbo užmokestis siūloma šiai pozicijai: 1134 - 1418 EUR prieš mokesčius*

*Galutinis algos dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.

Dalintis:

Regionas:

  • Šiaulių apskritis
  • Vilniaus apskritis

Darbo tipas:

Nuolatinis

Darbo valandos:

Visas etatas

Darbo dienos:

Pamaina

Galutinis prašymo terminas:

2019-12-20

Vieta:

Vilnius, Šiauliai